top of page

Föreningens vårmöte

Hej alla!

Vik-spexets verksamhetsår närmar sig sitt slut och nu är det dags att välja nya styrelsemedlemmar för året 2021-22. Den nya styrelsen väljs under föreningens vårmöte lördagen den 29.5 kl 14 via Skype. Länken till Skype-diskussionen hitttar du här. Föredragningslistan hittar du som bilaga till detta meddelande.

Ifall du inte kan närvara under mötet men är intresserad av att hänga med i styrelsen kan du förhandsanmäla ditt intresse till någon post via detta formulär. Mer information om de olika styrelseposterna och andra ansvarsposterna hittar du på våra förnyade nätsidor.

Under mötet diskuterar vi även pandemins aktuella inverkan på föreningens verksamhet, främst i fråga om produktionen.

Vi ses på mötet!

1 visning0 kommentarer

Comments


bottom of page